יום ראשון, 27 בנובמבר 2011

הסוף לגוגל Wave

This is an icon for social networking website....Image via Wikipedia
עוד מוצר של Google שהולך להיעלם בקרוב.
Cשנת 2009 השיקה Google את Wave. במסיבת עתונאים מתוקשרת הציגה הסמנכ"לית Marissa Meyer את הטכנולוגיה החדשה. היתה להם הרצאה של שעה וחצי, כיצד ולמה להשתמש ב Wave.Wave היה שילוב מוזר של דוא"ל, צ'ט ורשת חברתית. זה לא הצליח והיום הגיעה ההודעה הרשמית על סגירתה:More than a year ago, we announced that Google Wave would no longer be developed as a separate product. At the time, we committed to maintaining the site at least through to the end of 2010. Today, we are sharing the specific dates for ending this maintenance period and shutting down Wave. As of January 31, 2012, all waves will be read-only, and the Wave service will be turned off on April 30, 2012. You will be able to continue exporting individual waves using the existing PDF export feature until the Google Wave service is turned off. We encourage you to export any important data before April 30, 2012.


עוד פרויקט של Google שנסגר הוא Google Knol. פרויקט זה איפשר ועודד מומחים לכתוב מאמרים קצרים בכל נושא העולה על רוחם. בזמנו גם על זה דיברו הרבה אבל כנראה שרק קבוצה קטנה באמת השתמשה בה.

סך הכל בגוגל הורידו המון מוצרים מהמדפים כפי שפורסם בשלושה פוסטים בבלוג שלהם.
פרויקט שצר לי עליו במיוחד היה Aardvark.
בגוגל בונים הרבה על ההצלחה של Google+ ומקווים שהרשת החברתית החדשה שלהם באמת תהווה מחליף טוב לחלק מהפרויקטים החברתיים שנסגרו.

Enhanced by Zemanta

תגובה 1:

מכון כושר אמר/ה...

אכן מדובר בעוד שירות די מוזר ולא יעיל שגוגל ניסתה להכניס אל חיינו. כמו הבאזז גם הוויב לא הביא איזה שינוי מרענן כלשהו, בינתיים היחידה שעוד עושה משהו היא גוגל פלוס שכבר יש לה כמות חברים מכובדת מאוד.

Real Time Web Analytics